خانه / آشنایی با تجهیزات پزشکی / تجهیزات پزشکی / نمایشگر پوشیدنی ضربان قلب به همراه نرخ تنفسی

نمایشگر پوشیدنی ضربان قلب به همراه نرخ تنفسی

مشارکت طراحی کمبریج با همکاری یک شرکت صنعتی در انگلستان،یک نمایشگر پوشیدنی ضربان قلب به همراه نرخ تنفسی طراحی کرده است.

 

bmecenter.ir5

 

در گذشته بیمارستان ها و کلینیک ها به علت محدودیت در نمایش نرخ ضربان قلب ، مراقبت روی بیشتر بیماران تنفسی دچار مشکل بوده اند اما خوشبختانه با ساخت این دستگاه نرخ تنفسی به عنوان یک فاکتور باعث توجه بیشتر به بیماران تنفسی خواهد شد.

 

bmecenter.ir6

 

این نمایشگر که دارای اندازه ی کوچک و کاربری ساده می باشد و بلافاصله پس از نصب به صورت یک گیره بر روی بینی فرد آسیب دیده،ضربان قلب و نرخ تنفسی وی را نمایش خواهد داد. همچنین می توان با استفاده از بلوتوث یا شبکه های بی سیم انرژی پایین (طبق استاندارد های پزشکی) بصورت انلاین اطلاعات را روی تبلت و گوشی های هوشمند منتقل می کند.

به راحتی در دسترس می باشد. پیش از این، پزشکان باید به اندازه گیری بارها و بارها – یک کتابچه راهنمای کاربر کار وقت گیر بسیار که آنها را از اداره مراقبت های اورژانس جلوگیری کرد. در حال حاضر، نظارت بر پاسخ اول، ایجاد شده توسط مشارکت طراحی کمبریج، یک دستگاه پوشیدنی است که می تواند بیش از وظیفه را، نظارت بر بیماران ضربان قلب و تعداد تنفس، ارائه پزشکان با داده بر روی تقاضا است. جمع و جور رایگان کلیپ های دستگاه های بیومتریک بر روی بینی بیمار و به طور مداوم نظارت هر دو ضربان قلب و تنفس. اندازه گیری هر دو در پوشیدنی و در یک دستگاه زوج، که داده ها از طریق بلوتوث نمایش داده شود. پزشکان همچنین می توانید داده هایی را که نمودار نشان می دهد چگونه وضعیت بیمار در طول زمان تغییر کرده است دسترسی داشته باشید. تعداد تنفس است، تا به حال، تا حد زیادی توسط ناظران پوشیدنی قبلی نادیده گرفته، اما می تواند – در ترکیب با سایر اطلاعات – ارائه نشانه ای از شرایط تهدید کننده حیات مانند سپسیس

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*