خانه / تجهیزات مورد تایید شرکت بی ام ای / دستگاه درمان میگرن سفالی ساخت بلژیک

دستگاه درمان میگرن سفالی ساخت بلژیک

دستگاه درمان میگرن سفالی ساخت بلژیک، جهت پیشگیری و درمان میگرن ساخته شده است.

مهندسی پزشکی با استفاده از فناوری روز دنیا، میگرن را ریشه کن می کند.

دستگاه درمان میگرن سفالی

میگرن نوعی سردرد شدید می باشد که بیمار را از شدت درد به راحتی ناتوان می سازد. عدم تطابق دید، تاری دید، حالت تهوع شدید، عرق سرد و گاهی تشنج از عوارض آن هستند. دارو های ضد میگرن هیچگاه به طور کامل موثر واقع نشده است، زیرا هنوز عامل شیمیایی موفقی برای درمان قطعی میگرن کشف نشده است. از همین رو، مبتلایان به میگرن همواره از مصرف مداوم دارو دوری می کنند.
مراکز علمی و تحقیقاتی برتر در دنیا، همواره در پی کشف راه حلی برای پیشگیری و یا درمان سریعتر و راحتتر میگرن بوده اند. یکی از این راه حل ها استفاده از تحریک فیزیکی اعصاب مغزی است. در گذشته تحریک اعصاب محیطی اثر خود را از طریق تحریک الکتریکی شاخه های اعصاب محیطی زیر پوست، به وسیله ابزار های کاشتنی اعمال می کرد. اما با تکنولوژی جدید دستگاه درمان میگرن سفالی، تحریک اعصاب محیطی اثر خود را از طریق الکترود هایی که بر روی پوست قرار می گیرتد و به یک منبع تحریک عصبی خارجی متصل هستند، اعمال می کند.

دستگاه درمان میگرن سفالی ساخت بلژیک
تحریک اعصاب محیطی از طریق پوست، کاملا غیر تهاجمی بوده و برای فرد مبتلا به میگرن هیچگونه ضرری نخواهد داشت.
سفالی تکنولوژی یک شرکت تحقیق و توسعه در زمینه ساخت دستگاه ها و وسایل الکتریکی و بیوالکتریکی برای مصارف پزشکی است.
کمپانی سفالی، دستگاه درمان میگرن را برای تحریک اعصاب سه قلو و پس سری تولید کرده است.

تحریک اعصاب جمجمه ای به صورت غیر تهاجمی یا تحریک اعصاب از طریق پوست در سر به این دلیل که معمولا برای بیماران دشوار بوده و همراه با درد است، همواره یک چالش تکنیکی است. کمپانی سفالی تکنولوژی به لطف مهندسی الکترونیک بسیار پیچیده و در عین حال کوچک شده در دستگاه درمان میگرن، قادر به ایجاد ایمپالس های الکتریکی بسیار دقیقی شده است که می تواند در اعصاب آغاز کننده پتانسیل عمل با اثرات تحریکی کم بر روی جمجمه باشد و بنابراین، بیمار دردی را احساس نمی کند.

الکترود دستگاه درمان میگرن سفالی
سفالی تکنولوژی همچنین قادر به ثبت پتانسیل های عمل عضلات صورت به طور بسیار دقیق شده است. این تکنولوژی الکترونیک به اندازه ای پیشرفته است که حتی می تواند پتانسیل عمل یک پلک زدن را اندازه گیری کند. سفالی اولین دستگاه الکتریکی تحریک اعصاب از طریق پوست می باشد که اختصاصا به منظور استفاده پیشگیرانه قبل از شروع سردرد های میگرنیمورد استفاده واقع می شود.تحریک این اعصاب باعث افزایش تولید اندورفین می شود که در نتیجه آستانه درد در فرد بالا می رود و باعث مسدود شدن ورود بخشی از درد به سیستم عصبی می شود.

همچنین سفالی اولین دستگاه از نوع خود می باشد که موفق به دریافت گواهی از سازمان غذا و دارو آمریکا به منظور پیشگیری و درمان سردرد های میگرنی بدون تقریبا هیچ عارضه ای و بهبود قابل توجه در دفعات تکرار و شدت سر درد ها می باشد.

مجوز دستگاه درمان میگرن سفالی

اقدامات اولیه برای استفاده از دستگاه درمان میگرن:

۱) پاک کردن و چربی زدایی پوست :
قبل از اتصال الکترود ها،پیشانی و به خصوص ناحیه بین دو ابرو ها ( محل نصب الکترود ) باید به وسیله ی آب و صابون و یا با استفاده از یکی از دستمال های تمیز و چربی زدایی شود.
۲) باز کردن الکترود:
با استفاده از دو لبه ی الکترود،آن را از بسته بندی خود خارج نمائید
۳) نحوه قرار گیری الکترود:
بدین منظور از آینه استفاده نمائید.لبه ی تحتانی الکترود باید دقیقا با خط نقطه چین افقی نشان داده شده در شکل مماس باشد.چندین بار انگشتان خود را روی الکترود فشار دهید تا از اتصال محکم آن به پیشانی اطمینان حاصل نمائید.اثرگذاری درمان به کیفیت تماس بین الکترود و پوست بستگی دارد.
۴) نحوه قرار گیری دستگاه الکترود بر روی الکترود:
با دقت به وسیله ی دو طرف دستگاه ، آن را بردارید. مقابل آینه، دستگاه را مانند عینک روی صورت خود بگذارید. قسمت اصلی دستگاه را الا برده و سپس آن را بالا برده و سپس آن را به گونه ای پایین بیاورید که پین پلاستیکی مرکز الکترود با فضای خالی قسمت مرکز الکترود با فضای خالی قسمت مرکزی دستگاه قفل شوند.

500-283776-894__1
نحوه ی کار با دستگاه درمان میگرن:

با استفاده از کلید اصلی قادر به شروع دوره و انتخاب برنامه مناسب هستید. روشن بودن چراغ بیانگر روشن بودن دستگاه و کارکرد مناسب ان می باشد.
۱) برنامه اول:
پس از اطمینان از روشن بودن دستگاه،با یکبار فشار دادن کلید،برنامه اول آغاز شده و صدای یک تک بیپ را خواهید شنید.برنامه اول جهت درمان حمله های میگرن و سردرد های تنشی طراحی شده است.
۲) برنامه دوم :
با دوبار پشت سرهم فشار دادن کلید و پس از شنیدن صدای دو بیپ متوالی،برنامه دوم انتخاب و آغاز می گردد. برنامه دوم برای استفاده جهت پیشگیری از میگرن و سردرد های تنشی طراحی شده است.
۳) برنامه سوم :
با سه بار پشت سر هم فشار دادن کلید و پس از شنیدن صدای سه بیپ متوالی،برنامه سوم انتخاب و آغاز می گردد. برنامه سوم از دو برنامه قبلی سبکتر است. جهت عادت کردن به دستگاه و تمدد اعصاب می توان از این برنامه استفاده کرد.

 

جهت خرید و سفارش این محصول کم نظیر و مورد تایید بی ام ای سنتر با ما تماس بگیرید:

۰۵۱۳۵۰۹۸۸۰۹

۰۹۱۵۰۱۰۴۴۶۸

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*