خانه / مهندسی پزشکی / اخبار مهندسی پزشکی / استارت آپ کارآفرینی دانش آموختگان دوره ها

استارت آپ کارآفرینی دانش آموختگان دوره ها

◀️ شرکت های پارس آوات و BMEcenter در مرحله تعیین اهداف قابل تحقق برای کنسرسیوم بر آن شدند تا دپارتمان ها و  تیم های مختلفی با هدف ایجاد یک استاندارد و سطح کیفی و‌کمی متمایز از وضع موجود حاکم بر فضای کسب و کار مرتبط با مهندسی پزشکی و مشاغل وابسته ایجاد نمایند.

کنسرسیوم پارس آوات – BMEcenter
◀️ در اولین گام اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی مرتبط با مهندسی پزشکی نمود و با برگزاری آزمون های مختلف نسبت به شناسایی مهندسین واجد شرایط اقدام نمود.

◀️ و هم اینک در راستای تحقق تعهدات خود مبنی بر حمایت از دانش آموختگان دوره های آموزشی تجهیزات پزشکی اقدام به برگزاری استارت آپ کارآفرینی ویژه دانش آموختگان خود کرده است.

✅هدف از برگزاری این استارت آپ شروع همکاری فنی و مهندسی با عنوان جذب نیرو و شروع به کار دانش آموختگان تحت حمایت این کنسرسیوم می باشد،به عبارت دیگر کنسرسیوم بعد از آموزش به دانش آموختگان فرصت شغلی آنان را در داخل مجموعه با توجه به توانایی ها و علاقه مندی ها آنان فراهم می کند.

#کنسرسیوم پارس آوات و BMEcenter #پیشرو در مهندسی پزشکی

Start up

استارت آپ کارآفرینی

 

 

 

 
استارت‌‌آپ چیست⁉️

اگر بخواهیم به شکلی ساده و ابتدایی استارت‌آپ را تعریف کنیم: استارت‌آپ به شرکت‌های نوپایی گفته می‌شود که با یک ایده‌ی ساده و اولیه شروع می‌کنند و به سرعت رشد می‌یابند و به درآمد می‌رسند. از بهترین مثال‌ها و موفق‌ترین استارت‌آپ‌های جهان می‌توان به گوگل، مایکروسافت، اپل و… اشاره کرد. شرکت‌هایی که با یک ایده‌ی ساده شروع به کار کرده و به درآمدهای میلیاردی رسیده‌اند و امروز بر دنیا تاثیر می‌گذارند.

استارت‌آپ‌ها معمولا نیاز به سرمایه اولیه هنگفتی ندارند و به کمک فناوری توسعه پیدا می‌کنند، برای موفقیت استارت‌آپ تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز هست که باید آموخته شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*