خانه / آشنایی با تجهیزات پزشکی / چگونه آیفون در خدمت پزشکان درخواهد آمد

چگونه آیفون در خدمت پزشکان درخواهد آمد

چگونه آیفون در خدمت پزشکان درخواهد آمد

آشنایی با امکانات کمک به پزشک در گوشی آیفون

چگونه تلفن همراه هوشمند آیفون ۶ می‌تواند دیدگاه پزشکان به استفاده از ابزارهای دیجیتالی ساده را تغییر بدهد و چه امکاناتی را به آن‌ها ارائه خواهد کرد؟
bmecenter.ir.jpg680

جام جم کلیک: پس از سروصداهای فراوان درباره امکانات آیفون ۶ و نرم‌افزارهای ویژه سلامتی آن، دیدگاه جدیدی برای استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند از ابزارهای کمک به پزشکان به وجود آمد و در این میان ابزارهای‌ متعددی تولید شدند که می‌توانند یک گوشی آیفون را به یک ابزار قابل استفاده و اتکا در مطب دکترها تبدیل کنند.

نخستین ابزاری که برای این کار به‌خوبی کارایی خود را در آزمایش‌های متعدد به اثبات رسانده‌ است را می‌توان یک ابزار جانبی ۴۹ دلاری دانست که با متصل کردن آن به تلفن همراه هوشمند اپل، می‌توان آیفون را به یک ابزار دقیق برای مشاهده محیط داخلی گوش تبدیل کرد. این ابزار می‌تواند نور فلش گوشی را به داخل گوش بیمار بتاباند و به‌صورت همزمان تصاویر بزرگنمایی شده از داخل گوش او را بر روی نمایشگر دستگاه به نمایش درآورد تا پزشک بتواند با راحتی بیشتری به مطالعه وضعیت درونی گوش بیمار بپردازد.

bmecenter.ir.jpg680.jpg0

دومین موردی که در این زمینه ساخته شده است یک درجه بلوتوثی است که با قرار دادن آن بر روی بدن بیمار می‌توان دمای دقیق بدن او را در قالب یک گزارش دیجیتالی بر روی تلفن همراه هوشمند دریافت کرد و به این ترتیب پزشک می‌تواند سابقه بیمار را نیز به‌سادگی در تلفن همراه خود ذخیره کند.

bmecenter.ir.jpg2.jpg66.jpg0

سومین مورد که از تمامی موارد بالا کارآمدتر است به استفاده از آیفون برای نظارت ۲۴ ساعته پزشک به وضعیت بیمار باز می‌گردد، این سیستم که یک نرم‌افزار است به شما اجازه می‌دهد تا در هر زمانی با پزشک خود مشاوره آنلاین کنید. به این ترتیب می‌توان انتظار داشت تا شرکت‌های دیگر نیز به‌زودی به اقداماتی در این راستا دست بزنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*